Jeigu susidomėjote JUVÉDERM® procedūromis, pirmiausia susitarkite dėl estetinės medicinos specialisto konsultacijos.

Jeigu jau aiškiai žinote, kurią veido sritį norėtumėte pakoreguoti, arba tiesiog norite sužinoti daugiau, specialistas aptars su Jumis visus galimus variantus ir parengs specialiai Jums pritaikytą procedūrų planą. Procedūrų užsisakyti neprivalote.

Užpildykite internetu šį trumpą klausimyną, kuris padės mums išsiaiškinti Jūsų tikslus ir sužinoti, kurias veido sritis norėtumėte pakoreguoti, taip pat susikurkite vizualinį profilį, kurį atsineškite į susitikimą su specialistu.

Prie klausimyno pridėkite savo nuotraukas, kad estetinės medicinos specialistas galėtų pamatyti Jūsų veido išraiškas, pavyzdžiui, kai šypsotės ar raukotės.

Kiekviena JUVÉDERM® procedūra gali trukti nuo 30 minučių iki vienos valandos. Kai kuriuose JUVÉDERM® preparatuose yra anestetiko, padedančio sumažinti diskomfortą, kurį galite jausti procedūros metu.

Rezultatą galėsite pamatyti netrukus po procedūros. Injekcijų vietos gali būti šiek tiek patinusios ir paraudusios. Prie savo įprasto gyvenimo ritmo galėsite grįžti jau tą pačią dieną, atsižvelgiant į tai, kokia procedūra atlikta.

Prieš ateidami į susitikimą, apgalvokite keletą klausimų, kuriuos per konsultaciją galėtumėte užduoti estetinės medicinos specialistui:

Pasidomėkite: „Gal galėtumėte plačiau papasakoti apie baigtus mokymus ir patirtį?“ Injekcijas Jums turėtų atlikti tik tinkamai parengtas ir kvalifikuotas specialistas, galintis užtikrintai papasakoti apie savo patirtį ir kompetentingai Jus pakonsultuoti.
Pamatykite: „Ar galėčiau pamatyti Jūsų darbo rezultatų pavyzdžių?“ Paprašykite, kad specialistas parodytų tik savo pacientų PRIEŠ ir PO nuotraukas. Taip pat paprašykite parodyti tų pacientų nuotraukas, kuriems specialistas padėjo pasiekti panašių rezultatų, kokių norite ir Jūs.
Sužinokite: „Kokio prekės ženklo produktus naudojate?" Paklauskite specialisto, kokio prekės ženklo užpildus jis naudoja ir kodėl. Jums turi būti švirkščiami tik aprobuoti veido užpildai, pagaminti geros reputacijos gamintojo.
Supraskite: „Kokių procedūrų man reikia, kad atrodyčiau taip, kaip noriu? Ar galėtumėte paaiškinti mano procedūrų planą?“ Specialistas atsakydamas turėtų kalbėti apie Jūsų pageidaujamą išvaizdą, remiantis emociniais aspektais (atrodyti mažiau pavargęs(-usi), mažiau piktas(-a), ne toks(-ia) liūdnas(-a), turėti mažiau nukarusią odą, atrodyti jauniau, patraukliau, atrodyti lieknesnis(-ė), turėti ryškesnius veido kontūrus, atrodyti vyriškiau/moteriškiau). Tai yra specialistas turėtų kalbėti apie išvaizdą, kurios pageidaujate, o ne apie konkrečias raukšles. Geras specialistas pasakys, ar įmanoma pasiekti Jūsų pageidaujamą išvaizdą, ir rekomenduos procedūrų planą. Taip pat nepamirš paminėti ir išlaidų, kad viskas būtų aišku iš anksto.

SURASTI KLINIKĄ

Suraskite kliniką, užsiregistruokite susitikimui ir pasikonsultuokite su Jūsų estetinės medicinos specialistu