• JUVÉDERM® yra pirmaujantis pasaulyje hialurono rūgšties (HR) veido užpildų prekės ženklas*.
  • Su JUVÉDERM® pasiekti rezultatai gali išlikti nuo 9 iki 24 mėnesių, atsižvelgiant į pasirinktą procedūrų planą. JUVÉDERM® susilieja su poodiniu audiniu, todėl rezultatas atrodo natūraliai.
  • * Pirmaujantis hialurono rūgšties prekės ženklas pagal rinkos dalį daugelyje rinkų, kuriose renkami duomenys (2018).„Juvéderm® VOLITE“

Mūsų odos būklės gerinimo injekuojamas preparatas gali pagerinti odos hidrataciją iki 9 mėnesių. Jį galima naudoti rankoms, veidui, kaklui ir dekoltė sričiai, siekiant:

  • padidinti elastingumą
  • sumažinti smulkias raukšleles
  • padaryti odą glotnesnę ir išlyginti jos įdubimus

Jūsų estetinės medicinos specialistas padės Jums pasirinkti tinkamus JUVÉDERM® produktus ir papasakos, kaip jie gali padėti atjauninti Jūsų išvaizdą, pakoreguoti veido kontūrus arba padailinti veido bruožus.

Susiraskite kliniką ir užsisakykite konsultaciją.

PASIRINKITE TEISINGAI

Jums bus parengtas procedūrų planas, atsižvelgiant į Jūsų individualius tikslus, ir bus parinktas tinkamas JUVÉDERM® preparatų kiekis, būtinas norimam rezultatui pasiekti.

Prieš procedūrą
1 Sesija
2 Sesija
3 Sesija
Šiose nuotraukose matote, kaip atrodė pacientas, kuriam tą pačią dieną buvo atliktos kelios skirtingos procedūros su tam tikrais JUVÉDERM® preparatų kiekiais. JUVÉDERM® kiekį nustatys Jūsų gydytojas.

REZULTATAS MATYSIS IŠ KARTO

96%
PACIENTŲ TEIGĖ ESĄ SUŽAVĖTI ARBA LAIMINGI IŠ KARTO PO PROCEDŪROS, ATLIKTOS SU „Juvéderm VOLUMA“*

SUSIDARYKITE PLANĄ

Kartu su savo vietos gydytoju parenkite procedūrų planą, atsižvelgdami į asmeninius tikslus. Čia galite sužinoti daugiau apie konsultacijos eigą arba susirasti artimiausią kliniką. Atkreipkite dėmesį, kad JUVÉDERM® užpildai gali turėti šalutinį poveikį.
Visus rūpimus klausimus aptarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.